Loading...

U-PERSE


#
FP serisi, geleneksel organik ve inorganik pigmentlerin yüksek performansa dayalı yüksek kaliteli pigment dispersiyonları serisidir. Çok çeşitli su bazlı sistemlerde mükemmel uyumluluk sağlayacak şekilde formüle edilmişlerdir. Kaplamalar, boyalar, mürekkepler, lateks, sanatçı boyaları ve parmak boyalarına ilişkin düzenlemeleri kapsamaya olanak sağlayan, APE içermeyen, parafin içermeyen ve formaldehit içermeyen çok özel pigment dispersiyonlarıdır.

U-PERSE - Üretim Kataloğu

FP serisi, geleneksel organik ve inorganik pigmentlerin yüksek performansa dayalı yüksek kaliteli pigment dispersiyonları serisidir.
Çok çeşitli su bazlı sistemlerde mükemmel uyumluluk sağlayacak şekilde formüle edilmişlerdir.
Kaplamalar, boyalar, mürekkepler, lateks, sanatçı boyaları ve parmak boyalarına ilişkin düzenlemeleri kapsamaya olanak sağlayan, APE içermeyen, parafin içermeyen ve formaldehit içermeyen çok özel pigment dispersiyonlarıdır.

FP SERİSİ 2009/48/EC oyuncak güvenliği direktifine uygun ürünlerdir.
Oyuncaklarda kısıtlanan veya yasaklanan kimyasallara ilişkin gereklilikleri karşılarlar.
Hepsi serbest birincil aromatik aminler, nitrozaminler, ağır metaller, alerjenler, ftalat, PAH ve PCB bileşikleridir.

  • Optimum Pigment Rengi ve Renk Gücü
  • Çok İyi Kimyasal Kararlılığı
  • İyi ve Çok İyi Işık Kararlılığı, özellikle HD ürünler için
  • HD ürünler için Mükemmel Hava Koşullarına Karşı Dayanıklılık
  • Tüm Su Bazlı Sistemlere Uyumludur
  • Mükemmel Depolama (Raf Ömrü) Stabilitesi, 12 ay içerisinde kullanılması tavsiye edilir

U-Perse pigment dispersiyonları; Üçgen Pigmentlerinin kendi laboratuvarlarında uzun süren çalışmalarından sonra, kendi üretim alanında son teknoloji makinelerle hazırladığı su bazlı pigment dispersiyonlarıdır.

Üçgen; Üretim kalitesine son derece önem vermiş; her ürünün standartlar içinde kalacak şekilde analiz sertifikaları müşterilerimiz bilgisine verecektir.

Ürün datalarımız ve güvenlik datalarımız tamamen kendi ölçümlerimizin ve testlerimizin sonuçlarıdır.

Ayrıca; insan, çevre sağlığı ve güvenliği için, pigmentlerin ve katkıların seçiminde son derece titiz davranılmış, özellikle insan sağlığını etkileyen hiç bir katkı kullanılmamış veya insan sağılığını etkileyecek limitlerin altında kullanılmışlardır.

U-Perse FP: Standart Ürünler

Temel olarak Organik Pigmentlere dayalı; özellikle renklerin önemli olduğu yerlerde tasarlanmıştır. Dış mekan uygulamalarında kullanılamaz.

U-Perse FP-HD: Yüksek Dayanıklı Ürünler

Temel olarak İnorganik Pigmentler – Oksitler ve Karışık Oksitler ile özellikle dış mekan uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı organik pigmentlere dayanmaktadır. Dekoratif kaplamalar ve boyalar gibi.